„Regelungen“

Ķermeņa attīrīšana sākumā var radīt sāpes

Bruno Gröning in einer Wohnung

„Regelungen“ ir daļa no attīrīšanas norises

Daži cilvēki, uzņemot Heilstrom piedzīvo sāpes. Šo fenomenu Bruno Grönings apzīmēja kā „Regelungenldquo;. Tā ir zīme par sākošos pārkārtošanos ķermenī. Regelungen sāpes nevar salīdzināt ar tām sāpēm, kas ir slimības sāpes. Tās ir Heilstrom izraisītas un ir saslimušo orgānu attīrīšanas izpausme. Kurts Tramplers, (izdziedinātais, kādu laiku Bruno Gröninga līdzstrādnieks, žurnālists un grāmatu autors) par to raksta: „Arī Regelungen sāpes gana bieži apmulsina palīdzības meklētājus. Regelungen sāpēm ir jābūt. Bieži atsevišķi cilvēki baidās, kad sākas Regelungen sāpes, ka tas ir recidīvs. Tie nobīstas un saka: ir vēl sliktāk, iesim pie ārsta. Grönings: ‘Tādēļ es vēršu Jūsu uzmanību uz to, kad Regelungen sāpes nāk, to izturēt. Nenotiek nekas slikts, bet gan tikai tas, ka cilvēks kļūst vesels.’“

Regelungen forma var būt dažāda. Sāpes var būt līdzīgas slimības sāpēm, pat stiprākas. Bet tie var izpausties arī pavisam savādāk. Tas katrā atsevišķā gadījumā ir atšķirīgi, jo katra cilvēka ķermenis individuāli reaģē uz dziedinošo spēku.

Regelungen sāpes cilvēkiem nevar tikt aiztaupītas. Tā ir daļa no attīrīšanas norises, kā laikā garīgā ceļā no ķermeņa tiek aizvākts slimības netīrums.

Regelungen norise

Bruno Grönings Regelungen fenomenu paskaidroja ar netīras piena kannas piemēru. Viņš jautāja, kas ir darāms, lai skābu, sasmirdušu pienu kannā nomainītu pret svaigu. Atbilde ir skaidra: vispirms jāizlej sliktais piens, tad jāiztīra kanna. Gluži līdzīgi - pārnestā nozīmē - ir arī ar cilvēku. Ja ķermeni uzlūko kā šo piena kannu, slimību kā slikto pienu un veselību kā svaigo pienu, tad cilvēkam vispirms domās jāšķiras no slimības - jāizlej sliktais piens. Pēc tam ķermenis tiek attīrīts no slimības netīruma - tie ir Regelungen. Tikai tīrā traukā var tikt iepildīts svaigais piens - cilvēkā ienāk veselība.

Citā piemērā viņš salīdzināja cilvēku ar augļu trauku: „Paņemiet trauku, kas ir pilns ar vienalga ko, teiksim, ar augļiem, kas dienām tur stāv, tas ir, ir stāvējis, un nevienam tas nav rūpējis un neviens nezināja, kā to pieskatīt, un augļi sabojājās. Jūs vairs nevarat izbaudīt šos augļus. Un tagad atnāk kāds un grib Jums iedot jaunu, veselīgu augli - tā būtu liela muļķība, ja labo, jauno, veselīgo augli noliktu uz šiem sliktajiem. Tad arī šis labais auglis nonāktu tajā pašā stāvoklī, kādā jau ir sliktie. Ja Jūs gribat, lai Jums ir šis veselīgais auglis, tad Jums taču vispirms jāaizvāc prom sliktie, neveselīgie, vairāk nebaudāmie augļi; bet ne tikai tas vien, šis augļu trauks ir arī jāiztīra, lai tajā varētu ielikt veselīgo augli. Salīdziniet šo trauku ar Jūsu ķermeni, un augļus ar saviem slimajiem orgāniem, un tas veselīgais auglis ir tas, ko Jūs sev cerat, bet kas ir neiespējami, ja Jūs nevarat aizmest prom sliktos, t.i., šajā gadījumā - ja Jūs kavējaties pie savas slimības.“

Dokumentarfilm

Dokumentālā filma:
„Bruno Gröninga fenomens”

Demonstrēšanas datumi daudzās pilsētās visā pasaulē

Grete Häusler-Verlag

Grētes Häusleres izdevniecība: Plaša grāmatu, žurnālu, CD, DVD un kalendāru izvēle

fwd

Izsakās zinātnieki: Interesanti aspekti no Bruno Gröninga mācības